AROMA CANDLE MASSAGE

       Massaggio_candele

Aroma Candle massage - aromatická masáž svíčkou

Aroma Candle massage, v překladu „aromatická masáž svíčkou“, je originální luxusní relaxační metodou, která se dostává do popředí v nabídce mnoha exkluzivních center péče o tělo. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek – harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

Dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnovu energie v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Harmony. Oheň této svíčky nejenže vytvoří uklidňující atmosféru, ale poskytne vám příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.

Masážní svíčky Harmony jsou k dispozici v atraktivních a praktických dózách (plnění svíček probíhá ve Francii). Svým složením, obsahující přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), parfémy a éterické oleje. Kvalitou použitých ingrediencí v současné době jsou těmi nejkvalitnějšími na trhu a jsou ideální pro relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu ve wellness centrech, pro terapeutickou masáž, pro masáže v masážních a beauty salonech.

Parfémované masážní svíčky Harmony jsou hypoalergenní a mají skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Jsou vyráběny ve FRANCII a splňují u této krásné relaxační techniky zaručenou špičkovou kvalitu masážního materiálu.

 

NABÍDKOVÝ LIST PRO AROMATICKOU MASÁŽ SVÍČKOU:

Vybrat si můžete z esencí Aroma Candle massage: 

Jasmínová – má výrazný relaxační účinek s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku

Japonský lotos – je symbolem léta a čistoty, má výrazné antioxidační a omlazující účinky

Levandulová - okouzlující čistá vůně, nezaměnitelná a typická pro Francii, uvolňuje napětí a stres

Karamelová - je ideální pro celkovou regeneraci a obnovu tělesné i duševní energie

Broskvová - smyslná vůně harmonizující celé tělo

Santal - Santalové dřevo má vysoký obsah silic, proto se hojně používá v aromaterapii a léčitelství. Má antidepresivní a antiseptické účinky.