KOKOSOVÁ VLNA Z FIJI (masáž teplými kokosovými měšci)

  Kokosova-vlna1


Tichomořská celotělová masáž teplými kokosovými měšci je velice luxusní a exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na tělo a mysl.
Východoasijská technika, která fascinujícím způsobem aktivuje všechny buňky v těle a probouzí všechny jeho smysly. Tato neobvyklá regenerační a relaxační technika uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje od bolesti kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při regeneraci sil, odstraňuje únavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu.
Při rituálu se používají v páře nahřáté ručně vyrobené kokosové měšce. Dále se používají prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla, kokosové drtě a cukrové třtiny. Vše pochází z oblasti FIJI.
Masáž kokosovými měšci startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu. Je vhodná pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci, zlepšení koncentrace a úpravu spánku. Nechte se zanášet na sluníčkem prohřáté písečné pláže ostrovů Fiji. Dopřejte si tento nezapomenutelný zážitek.

Fijijský rituál „KOKOSOVÁ VLNA Z FIJI“ zahrnuje:

1. Tlaková masáž přes sarong nebo prostěradlo

2. Peeling s krystalky z kokosové cukrové třtiny

3. Celotělovou masáž teplými kokosovými měšci a exotickým panenským kokosovým olejem

4. Celotělový zábal s kokosovým máslem a kokosovou drtí a závěrečná harmonizace s masáží hlavy a obličeje

Celotělová masáž – doba trvání: 60 - 90 minut (dle výběru klienta)